אודות המכללה לניהול ופיננסיים

המכללה לניהול ופיננסיים היא גוף מקצועי המכשיר בתחומי הניהול, חשבונאות, מקצועות הבריאות, מחשבים ומדיה, שפות ועוד…

קמפוס חדרה ממוקם בכניסה לעיר בקניון הכיכר, כמו כן ישנה נגישות לתחבורה ציבורית וחניה בשפע.

במכללה לניהול ופיננסיים קיים צוות ניהולי ופדגוגי שברשותו ניסיון של שנים רבות, בתחום המכללות וההכשרות. במהלך שנים אלו פיתח הצוות מתווה יחודי בתחומי ההכשרות המקצועיות, שילוב בין מצויינות לעבודה מעשית שילוב זה בא לידי ביטוי בתוכניות הלימודים היחודיות,בבחירת הסגל האקדמי הכולל מרצים בעלי ניסיון מקצועי, בנוסף לניסיון האקדמי.

צוות ההוראה מונה כ- 130 מרצים ועובדי מנהלה בהם מזכירות והנהלה מקצועית וקשובה, הנותנת שירותים ללמעלה מ-500 סטודנטים מדי שנה. במכללה לומדים מדי יום מאות סטודנטים בקורסים מקצועיים וקורסי העשרה, הנהנים מיחס אישי, מרצים מהשורה הראשונה, מחשוב מתקדם ואווירת לימודים בוטיקית תומכת ומעודדת.

במכללה לניהול ופיננסיים פועל מערך של קורסים פנים ארגוניים, במסגרתו מספקת הרשת שירותי הדרכה חיצוניים למוסדות, ארגונים ומפעלים בנוסף לפעילות השוטפת אשר מוצעת בסניפים.

צוות המכללה מונה יחידה העוסקת בתחום הפדגוגי – המקצועי ומלווה את הסטודנט והמרצה לכל אורך הדרך-החל משלב כתיבת תוכנית הלימודים, בקרת איכות ההדרכה, מעקב צמוד אחר כל תלמיד ותלמיד- צרכיו והישגיו וכלה במתן תמיכה אישית ומעקב אחר הבוגרים ושילובם בתעסוקה במשק במקצועות שרכשו במכללה. כמו כן המחלקה הפדגוגית מעניקה לסטודנטים הכרות עם עולם התעסוקה והתחומים החדשים הנולדים לעת לעת.

במכללה תוכלו כחלק מאווירה הקמפוסיאלית הבוטיקית להנות מפינות ישיבה ללימוד עצמי,אחד על אחד ובקבוצות,פינות מנוחה מפנקות, קפה ועוגיות בטעמים ללא עלות ובאהבה גדולה.

ביטוח מקצוע לכל תלמיד!!!שאל את נציגי המכללה!!!

הקורסים שלנו

הנהלת חשבונות סוג 1-2

הנהלת החשבונות של העסק היא האחראית לבצע רישומים ומעקבים אחר כל פעילות כספית שמתבצעת במסגרתו, לצורך פיקוח ודיווח על הכספים הנכנסים והיוצאים מחשבון העסק, מאחר וכל עסק חייב לנהל מעקב אחר זרימת הכספים בו וממנו, בין אם לצורך המשך קיומו כעסק יציב ובין אם לצורך דיווח לרשויות המס והמדינה,
הלימודים פותחים בפניכם עולם שלם של הזדמנויות תעסוקה.


הנהלת חשבונות סוג 1-2

הביקוש למנהלי חשבונות ראשיים (סוג 3) הוא רב, וכמעט כל ארגון וחברה נזקקים לשירותיהם המעולים. למעשה, מנהל חשבונות סוג 3 מקצועי ואיכותי מהווה “נכס” רב ערך במיוחד למעסיקיו, ועל כן מנהלי החשבונות הראשיים המיומנים “נחטפים” במהירות רבה משוק העבודה. אם גם אתם עוסקים בתחום הנהלת החשבונות, וכבר צברתם ניסיון בעבודה בתחום, והגעתם למסקנה כי הגיע הזמן להתקדם למשרות בכירות, אחראיות ורווחיות יותר – קורס הנהלת חשבונות סוג 3 הוא בדיוק מה שאתם צריכים!

סייעות שיניים מוסמכות

במערכות בהן מתקיימות פעילויות רפואיות, מרכזת המזכירה הרפואית את כל הנושאים הארגוניים של היחידה הרפואית ובעידן של התייעלות ושירות יעיל ללקוח הופך תפקיד זה לחשוב ומרכזי ביותר.
ההכשרה כוללת כלים וטכניקות בניהול משרד מודרני שעיקרו מיומנות מקצועית גבוהה ושירות יעיל לציבור הרחב המשתמש בשירותי היחידות הרפואיות למיניהן – מרפאות, קופות חולים, קליניקות פרטיות, מרפאות חוץ, מחלקות בבתי חולים, מעבדות ומכוני מחקר. חלק אינטגר

טכנאי מכשור רפואי

עולם הרפואה הולך ומתפתח במהירות רבה,  בימינו, כל בית חולים בעולם המערבי מצוידים במיטב המכשירים הרפואיים כמו מכשירי החייאה, מכשירי רנטגן, מכונות הנשמה, מכשירי MRI , מכשירי CT , מכשירי לחץ דם, מערכת לבדיקת שמיעה וריאות, מוניטורים קרדיולוגיים, מכשירי א.ק.ג ועוד…

מזכירה בכירה/מזכירה משפטית

לאור החשיבות הגוברת ותחומי האחריות המתרבים, הקורס במכללה לניהול ופיננסיים מותאם להקנות ללומדים בו את הכלי הדרושים לתפקוד מקצועי ויעיל הן בפן השירותי, הן בפן הניהולי והן בפן התקשורתי בתוך הארגון ומחוצה 


סייעות שיניים מוסמכות

סייעת (אסיסטנטית) לרופא שיניים, היא יד ימינו של הרופא. אנו מכשירים אותך לעבוד בכל תחום של רפואת השיניים (כולל סייעת בחדרי ניתוח). תפקיד הסייעת: מקבלת את הלקוח, מרגיעה אותו, מכינה אותו לטיפול, מלווה את הרופא במהלך כל זמן הטיפול, מגישה ומכינה את חומרי הטיפול.

ניהול משאבי אנוש

נושאי הלימוד בקורס ניהול משאבי אנוש והתנהגות ארגונית מגוונים והם נחלקים ל־ 5 קבוצות מרכזיות. לימודי רקע: תיאוריות ניהול, ניהול משאבי אנוש, תרבות ארגונית, ניהול משאבי אנוש ב 3- סביבות כלכליות ועוד.

 

חשבי שכר בכירים

הקניית כלים לחשב השכר תוך העמקת ועדכון יסודי של הידע בתחום המיסוי, ביטוח לאומי, דיני עבודה וביטוח פנסיוני. הקורס מיועד לחשבי שכר, חשבים, אנשי כוח אדם ומנהלים שיש להם זיקה לנושא השכר.

 

אופיס ויישומי המחשב

למה בכלל ללכת על קריירה בדיגיטל? תחום הפרסום והשיווק הדיגיטלי בישראל נמצא בתאוצה מטאורית. מדי שנה צצות עוד משרות באתרי הדרושים. למעשה, הביקוש כל כך גבוה, גם אנשי דיגיטל ללא ניסיון נחטפים לשוק העבודה ונהנים משכר מפתיע כבר מהיום הראשון.

אופיס ויישומי המחשב

במשרד המודרני בעידן ה- Windows מעבד התמלילים אינו הכלי היחיד העומד לרשות המשתמש. בנוסף לכלי חשוב זה חייב כל עובד במשרד להשתמש בשירותי גיליון חישוב אלקטרוני, תוכנה להכנת מצגות, דואר אלקטרוני ועוד. לימוד ושליטה בתוכנת OFFICE

בואו לבקר לאותנו

דוד שמעוני 42, חדרה קניון מול הכיכר

התקשרו אלינו​

מזכירות- 0723939809

אפשר ליצור קשר בדוא"ל

orli.michlala@gmail.com